Reset Password

Your search results

O nas

1 lipca 2016 przez gospodarz

Bobolin – miejscowość nadmorska położona pomiędzy Dąbkami i Darłowem, znana ze stadniny koni, spokojnej atmosfery i pięknych plaż,  kojarzona jest z rodzinnym wypoczynkiem.

Villa Sanibel oferuje nowoczesne i komfortowe apartamenty w miejscowości Bobolin niedaleko morza. Dojście do pięknej plaży aleją przez las wydmowy zajmuje kilka minut.

W odległości 1 km od Villa Sanibel znajduje się jezioro Bukowo. Jezioro jest dawną zatoką morską odciętą od Bałtyku przez Mierzeję Bukowską. Połączone jest z morzem Kanałem Szczyckim. W jeziorze występuje około 20 gatunków ryb – poza popularnymi również w innych jeziorach okoniami, sandaczami, węgorzami – występuje tu populacja płoci, wędrująca między jeziorem a morzem oraz chroniony minóg rzeczny. Zatem Bukowo to wymarzone miejsce dla wędkarzy.

W Dąbkach znajduje się marina żeglarska, która posiada pełne zaplecze sanitarne, a od miesięcznika „Żagle” przystań otrzymała trzy gwiazdki. Nad brzegami jeziora zlokalizowane są wypożyczalnie oferujące sprzęt wodniacki, a szkółki – lekcje windsurfingu, kitesurfingu czy żeglarstwa. Latem po jeziorze pływa nieduży statek spacerowy.

Nazwa Villi pochodzi od wyspy w Zatoce Meksykańskiej , która zauroczyła nas atmosferą beztroski i spokoju, którą mamy nadzieję przekazać naszym Gościom. Podróżując z trójką małych dzieci przekonaliśmy się, jak mało jest obiektów przeznaczonych dla rodzin z większą ilością dzieci i takie rodziny serdecznie zapraszamy.

W ogrodzie znajduje się basen z brodzikiem, sauna, siłownia plenerowa i atestowany plac zabaw dla dzieci. Jesteśmy miłośnikami szachów , dlatego na terenie zaprojektowaliśmy szachy ogrodowe oraz stolik szachowy w recepcji.

Do dyspozycji Naszych Gości jest również sala telewizyjna i sala zabaw.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

  • Wyszukaj apartament